Avon katalog - AvonStore.cz - Kosmetika Avon za nejlepší ceny.

NANABÍDKA PRÁÍDKA PRÁCE

NABÍDKA PRÁCE

Přijmeme uměleckého kováře - zámečníka. Požadujeme praxi,tvořivé myšlení a

schopnost samostatné práce.

KOVÁŘSTVÍKOVÁŘSTVÍ

KOVÁŘSTVÍ

Firma vznikla v roce 1991 na základech dílny mého dědečka. Zaměřením na zámečnické a kovářské práce ,umělecké kovářství ,podkovářství, prodej kovaných polotovarů jak vlastních tak z Itálie. Máme vlastní prodejní galerii. Náš sortiment je bohatý což můžete shlédnout na naších stránkách, kde se dle kategorií budete jednoduše orientovat. Brány, ploty, zábradlí, mříže,dveře, interiérové a exteriérové doplňky (svícny, kliky, krbové nářadí, stoly,stolky ,plastiky aj.) Opravujeme také malé nářadí jako sekery, sekáče, motyky apod.Dodáváme taktéž el.pohony ke křídlovým a neseným branám. Jsme členy kovářského společenstva a účastníme se různých kovářských akcí např. Hefaiston na hradě Helfštýně,Den řemesel v Rožnově pod Radhoštěm atd. Naše výrobky najdete rovněž v okolních státech - Rakousku ,Polsku a Slovensku.Naší snahou je stále nový výrobek a tudíž nevyrábíme (ploty apod.) sériovou výrobou a tak má každý zákazník svůj originál.

 
Využíváme víc jak 20-letou praxi a proto poskytujeme i 10- letou záruku na naše práce. Snažíme se o co nejlepší kvalitu zpracování ,povrchové úpravy (žárový zinek) a nejvhodnější laky a patiny.Po předání díla k užívání do 6 měs. provádíme kontrolu a případnou opravu nátěru.
 
Vážíme si každého klienta, který nás navštíví, byť se přijde jen podívat, anebo potřebuje poradit s nějakým problémem. Ze zkušenosti již víme, že se seriózní přístup a solidní práce vyplácejí - naši klienti se totiž vracejí, za což jim chceme poděkovat. Ostatně i spokojenost našich zákazníků je nejhezčím poděkováním za naši práci.    

                                                                        

 

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty

Košík  

(prázdny)